Usługi
Czym dokładnie jest i na jakich zasadach funkcjonuje?
Co to jest?
Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej. W zależności od wiedzy, środków i priorytetów organizacje podejmują decyzje o tym, jakie potencjalne obszary i w jakiej formie mogą "outsourcować". Klient ma do wyboru outsourcing pełny lub selektywny. W pierwszym przypadku podpisuje umowę na kompleksową obsługę przez zewnętrznego usługodawcę, w drugim - dokonuje wyboru, jakie obszary objąć umową. Możliwość selekcji odpowiednich obszarów działalności pozwala na maksymalne dopasowanie świadczonych usług do aktualnych potrzeb firmy i jest rezultatem rachunku opłacalności.
Korzyści
● umożliwia koncentrację na podstawowych celach działalności;
● pozwala utrzymać zdecydowanie niższy poziom zatrudnienia, zapewniając jednocześnie wykwalifikowany personel dla zadań podstawowych;
● zapewnia najwyższą jakość usług w oparciu o doświadczenia oraz specjalizację firm je świadczących;
● zmniejsza nakłady inwestycyjne na utrzymywanie bazy technicznej i organizacyjnej powierzonych działalności;
● odciąża różne działy firmy, np. zaopatrzenie, rekrutację, itd.
Dla kogo?
Obecnie outsourcing stał się modelem współpracy biznesowej chętnie wykorzystywanym przez najróżniejsze przedsiębiorstwa. Wybierają go firmy z różnych sektorów gospodarki, kierujące się różnymi potrzebami i dysponujące różnymi zasobami.
Najbardziej popularne obszary oddawane w outsourcing to:● administracja funkcji kadrowych,● szkolenia,● administracja systemów informatycznych,● finanse i rachunkowość,● audyt wewnętrzny,● podatki,● zarządzanie środkami trwałymi,● zaopatrzenie,● zarządzanie wydrukiem i dokumentami,● obsługa klienta.
Czym dokładnie jest i na jakich zasadach funkcjonuje?
Co to jest?
Proces rekrutacji polega na zgromadzeniu odpowiedniej liczby kandydatów na dane stanowisko, ich selekcji, a następnie wybraniu najodpowiedniejszej osoby do pracy. Zazwyczaj jest to proces wieloetapowy, co umożliwia dokładne sprawdzenie kwalifikacji aplikujących.
Korzyści
● niższe koszty pozyskania pracownika.● szybsze zapełnienie wolnego stanowiska.● wsparcie rozwoju zawodowego pracowników.● pretekst do dopracowania zakresu kompetencji i obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Dobrze przeprowadzona rekrutacja pracowników oznacza rozwój firmy i realizację kolejnych celów.
Dla kogo?
Moglibyśmy wymieniać teraz konkretne branże, np. duże firmy produkcyjne, które borykają się z brakami kadrowymi lub kandydatów o konkretnym profilu, np. specjalistów IT czy cudzoziemców.
Prawda jest jednak taka, że każdą firma przy rozwoju potrzebuje nowych pracownikow. Otwarcie nowego działu lub wprowadzenie nowego stanowiska pracy wymaga szybkiego obsadzenia pracownikami. Dlatego absolutnie każdy może skorzystać z usług agencji.
Czym dokładnie jest i na jakich zasadach funkcjonuje?
Co to jest?
Proces legalizacji zatrudnienia wymaga od pracodawcy dopełnienia szeregu formalności, wypełnienia dokumentów i złożenia ich we właściwych urzędach. Polskie prawo zobowiązuje cudzoziemców do uzyskania odpowiednich praw do pobytu na terytorium Polski oraz zezwolenia na pracę w celu podjęcia legalnego zatrudnienia.
Obsługa Global Agency daje Państwu możliwość otwarcia się na rynek zagraniczny, jako bogate źródło zmotywowanych pracowników z niskim wskaźnikiem rotacji – w tym także specjalistów.
Korzyści
Legalność zatrudnienia pracownikow na terenie RP daje gwarancje satysfakcji naszych Klientów. Wykonujemy:● powiadomienia i oświadczenia● pozwolenia na pracę● Karty pobytu● informacje starosty.
Dla kogo?
Przeprowadzamy proces legalizacji zatrudnienia dla wszystkich pracownikow agencji Global.
Zadzwoń do nas teraz!